HOROSKOP BLIŹNIĘTA 17 KWIECIEŃ-23 KWIECIEŃ 2023

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 17 KWIECIEŃ-23 KWIECIEŃ 2023

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Bliźnięta na tydzień od 17 kwietnia do 23 kwietnia 2023.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku nadszedł dla ciebie czas pełen wzajemnej miłości i szacunku. Możliwa też jest propozycja wspólnego zamieszkania lub zaręczyny. Nie ufaj komuś, kto nagle pojawi się w twoim życiu z ustami pełnymi słów, bo mogą nie mieć pokrycia, a nie warto ryzykować aktualnej relacji. Jeżeli jesteś singlem, to teraz podejmiesz świadomą decyzję o wycofaniu się ze świata i zajęciu się swoim własnym rozwojem. Ten moment w samotności pozwoli ci zrozumieć wiele spraw z przeszłości i wyciągnąć właściwe wnioski. Od tej pory twoje wszelkie relacje zyskają na wartości.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – PRACA I FINANSE

W pracy może zrobić się nerwowo, ale nie daj się wyprowadzić z równowagi. Zachowaj spokój, a wszystko co cię aktualnie drażni i niepokoi już niedługo pójdzie w niepamięć. Jeżeli poszukujesz pracy, to czeka cię okres spełnienia i zadowolenia. Twoje plany co do nowego miejsca zatrudnienia zrealizują się w oka mgnieniu, a otrzymane wynagrodzenie pozwoli ci odejść od emocjonalnych rozterek.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – ZDROWIE

W zdrowiu szczególnie zwróć uwagę na odpoczynek i pozwól, aby twój organizm miał czas na regenerację. Z powodu stresu możliwe są choroby wrzodowe i krwawienia w układzie pokarmowym.

horoskop bliźnięta

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 1