HOROSKOP BLIŹNIĘTA 10 KWIECIEŃ-16 KWIECIEŃ 2023

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 10 KWIECIEŃ-16 KWIECIEŃ 2023

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Bliźnięta na tydzień od 10 kwietnia do 16 kwietnia 2023.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku postanowisz zacząć wszystko od nowa. Nie znaczy to, że zostawisz partnera i pójdziesz w siną dal, a raczej ustalisz zupełnie inne zasady niż te, które obowiązywały dotychczas. Nie będzie w tobie złości ani żalu, a raczej chęć polepszenia jakości swojego życia. Sam też się zmienisz, co całej rodzinie wyjdzie na dobre. Jeżeli jesteś singlem, to teraz możesz poznać kogoś, kto wzbudzi w tobie uśpione dotąd uczucia. Na pewno będzie bardzo namiętnie, ale przygotuj się, że będzie to jedynie gorąca acz krótkotrwała znajomość.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – PRACA I FINANSE

W pracy możesz liczyć na wyjątkowo pomyślny okres. Odczujesz satysfakcję zarówno z miejsca, w którym jesteś jak i z atmosfery jaką tworzą współpracujące z tobą osoby. Największe sukcesy czekają cię jeżeli wykonujesz zajęcie związane z tworzeniem rzeczy nowych i pięknych. Jeżeli poszukujesz pracy, to najpierw zastanów się jaką drogą chcesz iść. Do wyboru będziesz miał dwie drogi i każda z nich będzie dobra, zdecyduj sercem gdzie jest twoje miejsce.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – ZDROWIE

W zdrowiu nadejdzie okres uleczenia, ale może to być związane z pobytem w szpitalu, wykonaniem niezbędnych badań lub po prostu potrzebujesz odpoczynku.

horoskop bliźnięta

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 2