Wiosna 2023 – Co przyniesie dla każdego znaku ?

Wiosna 2023

BARAN

Barany wraz z nadejściem wiosny poczują przypływ świeżego i przynoszącego nadzieję na lepsze jutro powietrza. Poczujecie jak wzrasta w was moc i chęć do działania, tym bardziej, że wszystko co złe i do tej pory nie sprzyjające nagle znajdzie się za wami. Wyciągnijcie wnioski z ostatnich ciężkich miesięcy i ruszajcie w nową, zdecydowanie lepszą przyszłość. Teraz uwierzcie, że nie ma dla was rzeczy niemożliwych.    W związkach wzrośnie temperatura uczuć i żar w sypialni. Sprzyjający czas na poczęcie lub przyjście na świat nowego potomka. W samotnych Baranach odezwie się zew natury. Jesteście gotowe na wejście w nową relację, która będzie oparta na wzajemności i szacunku. Również zawodowo los zacznie wam sprzyjać. Macie moc, aby wykorzystać nadchodzące okazje. Wasza sytuacja zacznie się powoli stabilizować i już niedługo odczujecie poprawę finansową.

BYK

Byki niech przestaną się ograniczać. Działajcie, a wszystkie wasze zamierzenia zaczną się realizować zgodnie z planem. Jedyne ostrzeżenie, to abyście nie działały w zbytnim pośpiechu. Wolniejsze tempo daje wam czas na przemyślenie kolejnego kroku. Nie po trupach do celu. Stosując się do tych wskazówek osiągniesz sukces w każdej dziedzinie. Pamiętajcie jednak, że bycie na szczycie też zobowiązuje. Nie spoczywajcie na laurach, ale krok po kroku dążcie do umocnienia i zachowania dotychczasowej pozycji. W trudnych związkach przyjdzie możliwość naprawy i poprawy relacji. Samotne Byki będą kusić i uwodzić potencjalnych partnerów, co z tego wyniknie pokaże czas. W pracy spiesz się powoli. Możesz liczyć na pomoc współpracowników.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta zostaną zmuszone przez los do opuszczenia swojej strefy komfortu. Niejednokrotnie wszechświat dawał wam znaki, ale zostały one przez Was zignorowane. Widzicie świat swoimi oczami i nie dostrzegacie jak wiele nowych wspaniałych rzeczy i doświadczeń na Was czeka. Przyjmijcie to co aktualnie wydarza się w Waszym życiu i jak to się mówi wyciśnijcie życie jak cytrynę. To, czego teraz doświadczycie zwiększy Waszą mądrość i intuicję. Większe zrozumienie otaczającej rzeczywistości zbuduje na nowo Wasze relacje, zarówno te osobiste jak i finansowe. W trudniejszych momentach możecie liczyć na ludzi, którzy jak anioły będą Was wspierać i mobilizować. Wśród tych właśnie osób może pojawić się ta jedyna, długo przez Was wyczekiwana.

RAK

Przed Rakami ogromne zmiany. Wejdziecie na drogę, która jest Wam przeznaczona i z której nie będzie już powrotu. Odetniecie się od starych spraw i ludzi, pozostawiając w swoim życiu tylko te rzeczy, które Wam służą i sprzyjają. Stabilizacja życiowa, którą osiągnięcie przyniesie rozwój osobisty i zawodowy. W związkach odczujecie zadowolenie z posiadania rodziny i jedność z partnerem. Samotne Raki zaakceptują swoje uczucia, co pozwoli otworzyć się na nową miłość. W sprawach zawodowych czekają Was szkolenia lub inne formy rozwoju intelektualnego, które z czasem zaczną przynosić wymierne efekty. Nie pozwólcie sobie wmówić, że na coś nie zasługujecie lub coś się Wam nie należy. W drodze po swój osobisty sukces bądźcie pewne siebie i celu do którego dążycie.

LEW

Lwy, którym zwykle nie brakuje pewności siebie staną się pełne werwy, energii a pomysły same będą pojawiać się w głowie. Zrozumiecie siebie i swoje potrzeby. Jak to Lwy podejmując działanie będziecie dążyć do doskonałości i perfekcjonizmu w każdej sferze życia. W sprawach uczuciowych możecie liczyć na pomoc innych, którzy wysłuchają w troskach lub umówią na randkę w ciemno. Teraz nikt nie oprze się Waszemu urokowi. W związkach postawcie na otwartość, również w sypialni a partner na pewno to doceni. Zawodowo wiosna przyniesie powiew świeżości. Nie ważne czy będzie to miejsce, w którym aktualnie jesteście czy zupełnie nowa inicjatywa, czeka Was spełnienie i nagroda w postaci szacunku i większej ilości pieniędzy na koncie. Uwierzcie w swoje szczęście.

PANNA

Panny wraz z wiosną zyskają jasną perspektywę. Teraz będziecie pewne własnych wyborów i ścieżek którymi chcecie podążać. Przestaniecie oglądać się na innych i z determinacją podejmiecie się najtrudniejszych działań. Z łatwością pogodzicie życie rodzinne z zawodowym, co do tej pory nie było dla Was łatwym zadaniem. Optymizm i swoboda przyciągną do Panien nowe osoby, które docenią Wasz sposób myślenia i widzenia świata. Zyskacie grono zaufanych znajomych i przyjaciół. W związkach docenicie piękno miłości i seksu. W wyniku miłosnych igraszek może okazać się, że niedługo zostaniecie rodzicami. W sprawach zawodowych zaczniecie działać analitycznie i z wyczuciem, co zostanie docenione i zauważone przez szefa. Zamiast zamartwiania się na zapas, pozwólcie sobie na cieszenie się dniem codziennym.

Wiosna 2023 - Co przyniesie dla każdego znaku ?

 

 

 

Twoja ocena

5 / 5. 1