HOROSKOP BYK 20 MARZEC-26 MARZEC 2023

HOROSKOP BYK 20 MARZEC-26 MARZEC 2023

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Byk na tydzień od 20 marca do 26 marca 2023.

HOROSKOP BYK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku możesz liczyć na dojrzałość i odpowiedzialność partnera. Teraz oboje zadbacie o rozwój i stabilność relacji. Uważaj, aby w zachwycie nad pozytywną zmianą nie znaleźć się pod pantoflem. Twoje zdanie jest tak samo ważne. Jeżeli dopiero poszukujesz osoby do relacji, to w twoim otoczeniu może pojawić się ktoś, kto od początku będzie nadawał na tych samych falach. Daj ten znajomości czas, a być może rozwinie się z tego wyjątkowe uczucie.

HOROSKOP BYK – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych możesz liczyć na sprzyjające okoliczności. Teraz zła passa zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nie przypadek, a wsparcie zesłane od losu. Sukces masz zagwarantowany. Uważaj tylko, aby nadchodzące wydarzenia nie przewróciły ci w głowie. Jeżeli poszukujesz pracy, nie bój się podjąć ryzyka. Odważne działania doprowadzą cię wprost do zwycięstwa i prestiżu. Twoje nowe zajęcie przyniesie ci spełnienie ambicji zawodowych oraz zadowalającą pensję.

HOROSKOP BYK – ZDROWIE

W zdrowiu nie lekceważ nawet drobnych dolegliwości, gdyż bardzo szybko objawy mogą się nasilić. Możliwe zabiegi chirurgiczne.

horoskop byk

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 2