HOROSKOP BYK 19-31 GRUDZIEŃ 2022

Horoskop Byk

ZWIĄZKI

W relacji przyjdzie moment docenienia partnera. Wprawdzie w waszym wspólnym życiu nie ma rzeczy zaskakujących, ale ma to dobre strony. Oboje będziecie teraz skupieni na budowaniu wspólnej stabilizacji. Dążenie do wspólnych celów wyzwoli w tobie uczucie spokoju i równowagi. W pełni możesz zaufać swojej drugiej połówce.

SINGLE

Jeżeli jesteś singlem, to teraz możesz być zaskoczony możliwościami jakie przychodzą. Decyzje nie będą łatwe, jednak postaraj się zejść na ziemię i rzeczowo ocenić osoby pojawiające się w twoim otoczeniu. Twój osąd co do ludzi może okazać się błędny.

PRACA

Przed tobą bardzo dobry okres w sprawach zawodowych. Podpisanie nowych kontraktów, znalezienie nowych klientów oraz porozumienie z szefem i współpracownikami. Możesz też podjąć decyzję o założeniu spółki z kimś, z kim do tej pory jedynie współpracowałeś.

POSZUKUJĄCY PRACY

Jeżeli poszukujesz pracy, nie bój się podjąć ryzyka. Odważne działania doprowadzą cię wprost do zwycięstwa i prestiżu. Twoje nowe zajęcie przyniesie ci spełnienie ambicji zawodowych oraz zadowalającą pensję.

ZDROWIE

W zdrowiu, uważaj, aby nie zarazić się od swoich dzieci. Możliwe urazy kończyn dolnych.

 

horoskop byk

Twoja ocena

5 / 5. 3