HOROSKOP SKORPION 19-31 GRUDZIEŃ 2022

Horoskop Skorpion

ZWIĄZKI

Jeżeli w twoim związku nie działo się ostatnio najlepiej, to teraz nadejdzie wyjaśnienie spornych spraw i pełne porozumienie. Do twojej relacji powróci spokój i miłość, ale zajdzie potrzeba zaangażowania się w ten proces również partnera. Zadbajcie o siebie nawzajem, a wasze uczucia powrócą do tych, jakie odczuwaliście na początku związku.

SINGLE

Jeśli jesteś singlem, to teraz w swoich wyborach będziesz kierować się chłodną kalkulacją. Wydarzenia z przeszłości odcisnęły na tobie piętno, które jak na razie zablokowało twoje serce.

PRACA

W sprawach zawodowych wykorzystuj pojawiające się w twojej głowie pomysły. Twój umysł będzie pracował na najwyższych obrotach, co pozwoli ci podejmować właściwe i logiczne decyzje. Jeżeli wykorzystasz dobrze ten czas, możesz liczyć na uznanie lub awans.

POSZUKUJĄCY PRACY

Jeżeli poszukujesz pracy, to trzymaj się obranej drogi i nie zmieniaj pierwotnego planu. W twoich zmaganiach może pomóc ci ktoś, kto jest dla ciebie autorytetem. Jego mądrość i wskazówki będą bezcenne, więc skorzystaj z dobrych rad.

ZDROWIE

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jeżeli planujesz zostać rodzicem, to teraz jest odpowiedni moment na podjęcie starań.

 

horoskop skorpion

Twoja ocena

5 / 5. 3