HOROSKOP WAGA 28 LISTOPAD – 4 GRUDZIEŃ 2022

HOROSKOP WAGA

ZWIĄZKI

W twoim związku wszystko teraz zależy od ciebie. Jasno komunikuj swoje potrzeby i oczekiwania, bo to jest dobry moment na podjęcie nawet najbardziej trudnych rozmów. Szczerze wyznaj partnerowi swoje uczucia.

SINGLE

Jeżeli jesteś singlem, to w twoim życiu może pojawić się ktoś młodszy od ciebie, ale młodszy wiekiem, to nie znaczy niedojrzały. Nie będzie to porażeniem od pierwszego spojrzenia, ale w przyszłości możecie wspólnie zbudować trwałą relację opartą na miłości i lojalności.

PRACA

W pracy wykażesz się teraz niezwykłą kreatywnością, co zapewne zostanie zauważone. Możesz śmiało realizować nowe pomysły i zamierzenia, bo to, doprowadzi cię wprost do zamierzonego sukcesu. Śmiało proś o podwyżkę lub awans.

POSZUKUJĄCY PRACY

Jeżeli poszukujesz pracy, to bez obaw wykorzystuj nadarzające się okazje. To co tej pory blokowało cię, zniknie. Nawet jeżeli twoje pomysły innym wydają się lekkomyślne i szalone, to przyniosą ci sukces.

ZDROWIE

W zdrowiu zwróć uwagę na to co zjadasz, możliwe zatrucia. Jeżeli zauważysz u siebie niepokojące objawy, to zgłoś się do specjalisty.

Twoja ocena

5 / 5. 3