HOROSKOP BYK 14 LISTOPAD – 20 LISTOPAD 2022

HOROSKOP BYK 14 LISTOPAD – 20 LISTOPAD 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Byk na tydzień od 14 listopada do 20 listopada 2022.

HOROSKOP BYK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku postanowisz odsunąć się na bok i w samotności zastanowić się nad trwającą relacją. Ten czas będzie ci potrzebny, aby nabrać dystansu i znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania. To też czas uleczenia ewentualnych zadrażnień. Jeżeli to twój partner potrzebuje momentu wyciszenia, to daj mu zebrać myśli. Jeżeli jesteś singlem, to teraz problemy dnia codziennego będą rzutowały na życie uczuciowe. Postaraj się, tak zorganizować przestrzeń wokół siebie, aby znalazło się w niej miejsce na sprawy uczuciowe.

HOROSKOP BYK – PRACA I FINANSE

Twoja kariera zawodowa stanęła w miejscu, a ty masz wrażenie, że nie masz ani zadowolenia ani pieniędzy. Spróbuj zastanowić się co można zmienić, aby zajęcie przyniosło ci satysfakcję albo poszukaj nowego miejsca, które zaspokoi twoje ambicje. Jeżeli poszukujesz pracy, to przestań się zastanawiać dlaczego straciłeś poprzednią. Prawdopodobnie nie było to miejsce dla ciebie, a twoje przeznaczenie jest zupełnie inne. Zmień sposób myślenia a szybko odnajdziesz właściwą drogę.

HOROSKOP BYK – ZDROWIE

W zdrowiu może okazać się, że aby twoje dolegliwości minęły potrzebny jest zabieg chirurgiczny. Zdiagnozowana choroba może okazać się nieuleczalna.

horoskop byk

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3