HOROSKOP RYBY 14 LISTOPAD- 20 LISTOPAD 2022

HOROSKOP RYBY

14 LISTOPAD- 20 LISTOPAD 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku RYBY na tydzień od 14 listopada do 20 listopada 2022.

HOROSKOP RYBY – MIŁOŚĆ I RELACJE

Jeżeli w twoim związku nie działo się ostatnio najlepiej, to teraz nadejdzie wyjaśnienie spornych spraw i pełne porozumienie. Do twojej relacji powróci spokój i miłość, ale zajdzie potrzeba zaangażowania się w ten proces również partnera. Zadbajcie o siebie nawzajem, a wasze uczucia powrócą do tych, jakie odczuwaliście na początku związku. Jesteś singlem ? Zamiast wchodzenia w nową relację wybierzesz wolność i pogodzisz się ze swoją samotnością.

HOROSKOP RYBY – PRACA I FINANSE

W pracy nie obawiaj się podejmowania nowych, zdecydowanych działań. Sprzyja ci teraz szczęście, więc wywalczysz to, o co będziesz zabiegać. Twoje dotychczasowe osiągnięcia mogą przynieść awans i uznanie wśród współpracowników. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz możesz trafić na odpowiednią dla ciebie ofertę, która zaspokoi nie tylko finansowe, ale i rozwojowe potrzeby. Twoje decyzje będą przemyślane i przynoszące zadowolenie, co przełoży się na każdą dziedzinę życia.

HOROSKOP RYBY – ZDROWIE

W zdrowiu możesz spodziewać się powolnego powrotu do zdrowia w wyniku podjęcia właściwego leczenia. Uważaj na kończyny górne.

horoskop ryby

 

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3