HOROSKOP BLIŹNIĘTA 24 PAŹDZIERNIK – 30 PAŹDZIERNIK 2022

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 24 PAŹDZIERNIK – 30 PAŹDZIERNIK 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Bliźnięta na tydzień od 24 października do 30 października 2022.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku przyszła pora na refleksję dotyczącą poświęconego rodzinie czasu. Ostatnio za dużo czasu spędzasz w pracy, co niekorzystnie odbija się na twojej relacji. Możecie też teraz podejmować wspólne decyzje dotyczące większego zakupu lub inwestycji. Jeżeli jesteś singlem, to teraz wyjątkowo dotkliwie możesz odczuwać pustkę. Poświęć najbliższy czas na zmianę dotychczasowego sposobu myślenia. Zapomnij o byłych partnerach i otwórz się na nowe znajomości.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – PRACA I FINANSE

W pracy wykorzystaj swoje talenty i pokaż na co cię stać. Masz teraz okazję, aby otrzymać awans lub nowe projekty i zadania do wykonania. Energia sprzyja zdobywaniu nowej wiedzy, więc korzystaj z warsztatów i szkoleń, a zdobędziesz umiejętności, które już niedługo poprowadzą cię do sukcesu. Jeżeli poszukujesz pracy, to bez obaw wykorzystuj nadarzające się okazje. To co tej pory blokowało cię, zniknie. Nawet jeżeli twoje pomysły innym wydają się lekkomyślne i szalone, to przyniosą ci sukces.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – ZDROWIE

W zdrowiu istnieją dwie możliwości. Możesz teraz zakończyć leczenie lub rozpocząć nową terapię. Możliwy zabieg chirurgiczny.

horoskop bliźnięta

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3