HOROSKOP RYBY 24 PAŹDZIERNIK-30 PAŹDZIERNIK 2022

HOROSKOP RYBY

24 PAŹDZIERNIK – 30 PAŹDZIERNIK 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku RYBY na tydzień od 24 października do 30 października 2022.

HOROSKOP RYBY – MIŁOŚĆ I RELACJE

Zwróć uwagę, czy w twój związek nie wkrada się nuda. Jedno jest pewne, waszą relację trzeba na nowo ożywić, więc wykaż się inicjatywą. Na pewno znajdzie się coś, co już od dawna chcieliście razem zrobić, ale brakowało czasu. Wspólnie spędzone chwile przyniosą wam na nowo radość z bycia razem. Jeżeli jesteś singlem, to teraz skup się na sobie i swoim rozwoju. Postaraj się wybaczyć osobom, które cię w przeszłości emocjonalnie zraniły, bo tylko wtedy przyjdzie gotowość na nowe uczucie.

HOROSKOP RYBY – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych mogą pojawić się wątpliwości, czy na pewno miejsce, w którym jesteś daje ci zadowolenie. Usuń się na chwilę w cień i w samotności poszukaj odpowiedzi. Oderwij się od intryg i problemów współpracowników a wskazówki, których potrzebujesz znajdziesz w sobie. Możliwe, że choćby hobbistycznie zajmiesz się sprzedażą tzw. staroci. Jeżeli poszukujesz pracy, to przestań się zastanawiać dlaczego straciłeś poprzednią. Prawdopodobnie nie było to miejsce dla ciebie, a twoje przeznaczenie jest zupełnie inne. Zmień sposób myślenia a szybko odnajdziesz właściwą drogę.

HOROSKOP RYBY – ZDROWIE

Teraz powrócisz do równowagi psychicznej, a jedyny problem jaki może ci doskwierać, to choroby związane z zatokami lub uporczywe bóle głowy.

horoskop ryby

 

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3