HOROSKOP PANNA 17 PAŹDZIERNIK – 23 PAŹDZIERNIK 2022

HOROSKOP PANNA 17 PAŹDZIERNIK – 23 PAŹDZIERNIK 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Panna na tydzień od 17 października do 23 października 2022.

HOROSKOP PANNA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku możesz liczyć na zakończenie nieprzyjemnych sytuacji w swojej relacji. Osiągniesz z partnerem porozumienie na wyższym poziomie i w końcu poczujesz, że jesteście jak jeden współpracujący ze sobą organizm. Wejdziecie tym samym na nowy, wyższy etap relacji. Jeżeli dopiero poszukujesz osoby do relacji, to w twoim otoczeniu może pojawić się ktoś, kto od początku będzie nadawał na tych samych falach. Daj ten znajomości czas, a być może rozwinie się z tego wyjątkowe uczucie.

HOROSKOP PANNA – PRACA I FINANSE

W pracy nie obawiaj się podejmowania nowych, zdecydowanych działań. Sprzyja ci teraz szczęście, więc wywalczysz to, o co będziesz zabiegać. Twoje dotychczasowe osiągnięcia mogą przynieść awans i uznanie wśród współpracowników. Jeżeli poszukujesz pracy, to trzymaj się ustalonego wcześniej planu. Samodyscyplina otworzy przed tobą nowe perspektywy i może jeszcze nie teraz, ale w najbliższym czasie znajdziesz satysfakcjonujące cię zajęcie.

HOROSKOP PANNA – ZDROWIE

W zdrowiu może okazać się, że aby twoje dolegliwości minęły potrzebny jest zabieg chirurgiczny. Zdiagnozowana choroba może okazać się nieuleczalna.

Horoskop Panna

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3