HOROSKOP BYK 10 PAŹDZIERNIK – 16 PAŹDZIERNIK 2022

HOROSKOP BYK 10 PAŹDZIERNIK – 16 PAŹDZIERNIK 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Byk na tydzień od 10 października do 16 października 2022.

HOROSKOP BYK – MIŁOŚĆ I RELACJE

Może i w twojej relacji nie ma zbyt dużej wylewności i czułości, ale za to możesz w pełni liczyć na partnera. Jest nie tylko towarzyszem w życiu, kochankiem, ale i twoim przyjacielem. Wasza relacja będzie się teraz opierać na wspólnych długich rozmowach, które pozwolą na rozwiązanie każdego ewentualnego problemu. Jeżeli jesteś singlem, to przygotuj się na nowe znajomości, szczególnie z osobami, z którymi dzieli cię odległość. Wśród własnie takich ludzi odnajdziesz tą jedyną lub jedynego.

HOROSKOP BYK – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych czeka cię czas, kiedy przyjdzie ci się zmierzyć z trudnościami. To jest ten moment, kiedy należy odłożyć odpoczynek i z pełną determinacją i pomimo braku sił dokończyć rozpoczęte działania. Sukces jest tuż za rogiem. W poszukiwaniu zatrudnienia wykaż się kreatywnością i systematycznością. Twoje zmagania zostaną teraz nagrodzone, a im trudniejsza spotka cię walka, tym większa satysfakcja ze zwycięstwa.

HOROSKOP BYK – ZDROWIE

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jeżeli planujesz zostać rodzicem, to teraz jest odpowiedni moment na podjęcie starań.

horoskop byk

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3