HOROSKOP RAK 26 WRZESIEŃ – 2 PAŹDZIERNIK 2022

HOROSKOP RAK 26 WRZESIEŃ – 2 PAŹDZIERNIK 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Rak na tydzień od 26 września do 2 października 2022.

HOROSKOP RAK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W relacji przyjdzie moment docenienia partnera. Wprawdzie w waszym wspólnym życiu nie ma rzeczy zaskakujących, ale ma to dobre strony. Oboje będziecie teraz skupieni na budowaniu wspólnej stabilizacji. Dążenie do wspólnych celów wyzwoli w tobie uczucie spokoju i równowagi. W pełni możesz zaufać swojej drugiej połówce. Jeżeli jesteś singlem, to teraz możesz być zaskoczony możliwościami jakie przychodzą. Decyzje nie będą łatwe, jednak postaraj się zejść na ziemię i rzeczowo ocenić osoby pojawiające się w twoim otoczeniu. Twój osąd co do ludzi może okazać się błędny.

HOROSKOP RAK – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych możliwe, że masz przed sobą splot nieprzewidzianych wydarzeń. Uważaj teraz na wszelkiego rodzaju inwestycje finansowe, gdyż grożą ci straty, których nie jesteś w stanie przewidzieć. Nie zamartwiaj się na zapas sytuacjami związanymi z pracą. Cokolwiek się nie wydarzy z czasem zrozumiesz, że zaprowadzi cię to w lepsze miejsce. Jeżeli poszukujesz pracy, to nadszedł moment spełnienia zamierzonych celów. Teraz możesz bez obaw podjąć się nawet ryzykownych działań, bo wszystko ułoży się po twojej myśli. Chwytaj nadarzające się okazje.

HOROSKOP RAK – ZDROWIE

W zdrowiu nie lekceważ uporczywych bólów głowy, gdyż problem może być większy niż ci się wydaje. Mierz regularnie ciśnienie.

horoskop rak

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3