HOROSKOP WAGA 12-18 WRZESIEŃ 2022

HOROSKOP WAGA 12-18 WRZESIEŃ 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Waga na tydzień od 12 września do 18 września 2022.

HOROSKOP WAGA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku możesz teraz liczyć na pomoc i wsparcie partnera. Nadszedł moment, kiedy będzie mógł się odwdzięczyć za twoją dobroduszność w przeszłości. Partner jak rzadko kiedy będzie okazywał swoje uczucia, więc nie pozostań mu dłużny. Macie bardzo dobry moment na ustalanie i realizację nowych planów, szczególnie tych finansowych. Jeżeli poszukujesz miłości, to nie będzie to najbardziej sprzyjający okres. Możesz poczuć zniechęcenie i rozdrażnienie dotychczasowymi niepowodzeniami. Nie zamykaj się w swojej głowie, bo ucieknie ci prawdziwa miłość.

HOROSKOP WAGA – PRACA I FINANSE

W pracy zejdź na ziemię i przestań żyć iluzjami. Z jednej strony będziesz miał mnóstwo pomysłów, ale z drugiej może okazać się, że żaden z nich nie jest możliwy do zrealizowania. Bądź teraz ostrożny inwestując pieniądze, istnieje ryzyko dużej straty. Jeżeli poszukujesz pracy, to możesz liczyć na to, że sprawy ruszą do przodu. Nie poddawaj się, wysyłaj potrzebne dokumenty a już niedługo znajdziesz miejsce dla siebie. Bądź szczery wobec potencjalnego pracodawcy.

HOROSKOP WAGA – ZDROWIE

W zdrowiu zadbaj o odporność, dużo przebywaj na świeżym powietrzu i relaksuj się. Możliwe nie trwające długo stany zapalne.

horoskop waga

 

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3