HOROSKOP KOZIOROŻEC 5-11 WRZESIEŃ 2022

HOROSKOP KOZIOROŻEC 5-11 WRZESIEŃ 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Koziorożec na tydzień od 5 września do 11 września 2022.

HOROSKOP KOZIOROŻEC – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku to będzie bardzo namiętny i pełen ognistych nocy okres. Możecie się teraz wybrać w romantyczną podróż. Nie musi być ona długa, ale na pewno rozbudzi na nowo wasze uczucie. Wasze sprawy rodzinne przyspieszą, możecie podjąć decyzję o przeprowadzce lub kupnie samochodu. Jeżeli poszukujesz drugiej połówki, to czas najwyższy, aby pożegnać się przeszłością. Zamknięcie starego rozdziału i dostrzeżenie tego co wokół ciebie, otworzy cię na nowe emocje.

HOROSKOP KOZIOROŻEC – PRACA I FINANSE

Jeżeli w obecnej pracy nie czujesz się komfortowo, to pora na zmiany. Nie blokuj i nie odrzucaj nadchodzących wydarzeń, gdyż teraz nadszedł czas oczyszczenia i wyzwolenia się z tego co ci nie służy. To czego tak bardzo się obawiasz przyniesie rozwiązanie twoich problemów. Jeżeli poszukujesz pracy, to otwórz się na nowe doświadczenia i nie oglądaj się wstecz. Podjęte działania przyniosą ci zaproszenia na rozmowy i korzystne propozycje nowego zatrudnienia.

HOROSKOP KOZIOROŻEC – ZDROWIE

W zdrowiu, jeżeli nie ma przeciwwskazań postaraj się korzystań z tradycyjnych metod leczenia. W uleczeniu duszy pomoże ci osoba duchowna.

Horoskop koziorożec

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 4