HOROSKOP RAK 22-28 SIERPIEŃ 2022

HOROSKOP RAK 22-28 SIERPIEŃ 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Rak na tydzień od 22 sierpnia do 28 sierpnia 2022.

HOROSKOP RAK – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku zaczniesz od początku. To co tej pory się nie sprawdziło odejdzie w niepamięć, a wy wspólnie postanowicie o zbudowaniu wszystkiego w oparciu o nowe fundamenty. To odświeży waszą relację i nada jej nową jakość. Podzielisz też pomiędzy członków rodziny obowiązki, co da ci trochę czasu dla siebie. Jeżeli jesteś samotny, to jeszcze trochę musisz poczekać na znalezienie drugiej połówki. Teraz skup się na sobie i dostrzeż przede wszystkim własną wartość.

HOROSKOP RAK – PRACA I FINANSE

W obecnej pracy możesz poczuć znudzenie i zniechęcenie. Nie zamykaj się w swojej skorupie rozpaczając nad swoim losem. Zapatrzenie się we własne nieszczęście spowoduje, że nie dostrzeżesz pojawiających się wokół ciebie przyjaznych ludzi i nadarzających się okazji. Jeżeli poszukujesz pracy, to po długim okresie oczekiwania będziesz mógł świętować swój sukces. Zwiększą się twoje dochody, więc pozwól sobie na odrobinę szaleństwa.

HOROSKOP RAK – ZDROWIE

W zdrowiu wzmacniaj swoją odporność. Jeżeli do tej pory nikt nie był w stanie postawić właściwej diagnozy, to teraz znajdzie się odpowiedni specjalista.

 

horoskop rak

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 2