HOROSKOP WAGA 22-28 SIERPIEŃ 2022

HOROSKOP WAGA 22-28 SIERPIEŃ 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Waga na tydzień od 22 sierpnia do 28 sierpnia 2022.

HOROSKOP WAGA – MIŁOŚĆ I RELACJE

Zwróć teraz uwagę, czy w twój związek nie ingeruje ktoś trzeci. Może to być wpływ np. teściowej, która wtrąca swoje trzy grosze. Na szczęście nie będzie to miało dla was wielkiego znaczenia a jedynie pozostawi niesmak. W tym tygodniu skupicie się na sobie, dzieląc wspólne radości docenicie swoje towarzystwo. Nie odmawiajcie spotkań towarzyskich, bo czeka was dobra zabawa. Jesteś singlem ? Daj sobie czas na uleczenie po poprzedniej relacji. Chwilowe wycofanie się pozwoli zrozumieć stare schematy i wejść w nową znajomość z większą wiedzą i dojrzałością.

HOROSKOP WAGA – PRACA I FINANSE

Twoje sprawy zawodowe nabiorą tempa więc postaraj się nadążyć, bo do wzięcia jest całkiem przyzwoita kwota finansowa. Wykorzystaj możliwość wszelkich wyjazdów lub szkoleń. Działaj i idź do przodu nie oglądając się na to co było. Jeżeli poszukujesz pracy, to zatrzymaj się na chwilę i przestań działać chaotycznie. To jest czas układania nowego planu, ale jak na razie nie wprowadzaj go w życie, na to jeszcze przyjdzie czas.

HOROSKOP WAGA – ZDROWIE

W zdrowiu możliwe, że za postawienie diagnozy lub leczenie trzeba będzie zapłacić, a nie liczyć na ogólnodostępną służbę zdrowia.

horoskop waga

 

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 2