HOROSKOP LEW 1-7 SIERPIEŃ 2022

HOROSKOP LEW 1-7 SIERPIEŃ 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Lew na tydzień od 1 sierpnia do 7 sierpnia 2022.

HOROSKOP LEW – MIŁOŚĆ I RELACJE

W związku zwróć uwagę, czy aby nikt nie wtrąca się w twoja relację. Możesz odczuć teraz, że zajdzie potrzeba obrony przed wścibskimi osobami, które nieustannie będą mieszać i wtrącać swoje trzy grosze. Nie poddawaj się i walcz z przeciwnościami i o dobro swojej rodziny. Jeżeli jesteś singlem możesz teraz poznać, kogoś, kto w przyszłości stworzy z tobą piękny, stabilny związek. Możliwe, że poznacie się w trakcie załatwiania spraw zawodowych.

HOROSKOP LEW – PRACA I FINANSE

W pracy wymagającej otwartego i kreatywnego myślenia będziesz mógł się wykazać niezwykłymi umiejętnościami. Problem może pojawić się w wykonywaniu zwykłych i codziennych czynności. Nie podejmuj teraz żadnych wiążących decyzji, gdyż obraz sytuacji jest jeszcze zamglony i możesz popełnić błąd. Jeżeli poszukujesz pracy, to po długim okresie oczekiwania będziesz mógł świętować swój sukces. Zwiększą się twoje dochody, więc pozwól sobie na odrobinę szaleństwa.

HOROSKOP LEW – ZDROWIE

W zdrowiu nie lekceważ uporczywych bólów głowy, gdyż problem może być większy niż ci się wydaje. Mierz regularnie ciśnienie.

Horoskop LEW

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 1