HOROSKOP BLIŹNIĘTA 25-31 LIPIEC 2022

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 25-31 LIPIEC 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Bliźnięta na tydzień od 25 lipca do 31 lipca 2022.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku może teraz dojść do małych starć i potyczek. Te spory nie zachwieją wprawdzie waszą relacją, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szczere rozmowy. Na szczęście przy dobrej woli obu stron szybko dojdziecie do porozumienia. Jeżeli jesteś singlem, to skup się teraz na sobie i określ swoje potrzeby oraz pragnienia. Aby wejść w stabilny związek najpierw zapanuj nad własnym życiem, a wtedy spotkasz kogoś, z kim stworzysz relację opartą na partnerstwie.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – PRACA I FINANSE

W pracy okaże się, że wziąłeś na siebie zbyt wiele obowiązków i teraz płacisz za to przemęczeniem i stresem. Nie zmieniaj jednak obranej ścieżki, bo jeżeli przezwyciężysz niemoc, to na końcu czeka cię nagroda. Wytrwałość doprowadzi cię do sukcesu. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz może się okazać, że postanowisz zainwestować we własną firmę. W sprawach finansowych wspomoże  cię rodzina lub otrzymasz spadek, co pozwoli zacząć budować karierę zawodową na nowo.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA – ZDROWIE

W zdrowiu, jeżeli nie ma przeciwwskazań postaraj się korzystań z tradycyjnych metod leczenia. W uleczeniu duszy pomoże ci osoba duchowna.

horoskop bliźnięta

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3