HOROSKOP LEW 27 CZERWIEC – 3 LIPIEC 2022

HOROSKOP LEW 27 CZERWIEC – 3 LIPIEC 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku Lew na tydzień od 27 czerwca do 3 lipca 2022.

HOROSKOP LEW – MIŁOŚĆ I RELACJE

Przed tobą trudne decyzje do podjęcia. Jeżeli jesteś w toksycznym związku, to teraz może zapaść decyzja o rozstaniu. Pomimo strachu przed samotnością, życie w spokoju będzie najlepszym dla ciebie wyjściem. W zgodnej relacji możesz zapragnąć wolności. Wieczór z przyjaciółmi powinien wystarczyć na odejście od złych myśli. Jeżeli jesteś samotny, to teraz przyjdzie czas zakończenia dla ciebie trudnego etapu. Na twojej drodze pojawi się osoba, która jest spełnieniem twoich pragnień i ma wobec ciebie poważne zamiary.

HOROSKOP LEW – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych dobry moment na zawalczenie o awans, podwyżkę lub całkowitą zmianę miejsca. Zdobyte do tej pory doświadczenie i umiejętności pozwolą ci na odpuszczenie zamartwiania się o swoją przyszłość. Przyjdzie zrozumienie własnej wartości i pewność siebie. Jeżeli poszukujesz pracy, to możesz teraz zobaczyć efekty swoich działań. Znajdziesz zajęcie, które powoli pozwoli odzyskać ci stabilność finansową i na nowo zbudować ścieżkę zawodową.

HOROSKOP LEW – ZDROWIE

W zdrowiu istnieją dwie możliwości. Możesz teraz zakończyć leczenie lub rozpocząć nową terapię. Możliwy zabieg chirurgiczny.

Horoskop LEW

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 2