HOROSKOP RYBY 20-26 CZERWIEC 2022

HOROSKOP RYBY 20-26 CZERWIEC 2022

Horoskop z kart tarota dla znaku zodiaku RYBY na tydzień od 20 do 26 czerwca 2022.

HOROSKOP RYBY – MIŁOŚĆ I RELACJE

W twoim związku nadejdzie renesans uczuć. W waszej relacji postawicie teraz na spontaniczność i wspólne spędzanie czasu na rzeczach, które dają wam obojgu przyjemność. Nowe podejście spowoduje, że i w waszej sypialni ponownie zapłonie ogień. Pozwólcie sobie na wkraczanie na nieznane dotąd lądy. Jeżeli jesteś singlem i chcesz, aby sytuacja uległa zmianie, to pora zacząć działać, gdyż teraz wszystko zależy od ciebie. Wychodź z domu, spotykaj się z innymi i rozpocznij polowanie na miłość swojego życia. Przeglądnij portale randkowe lub napisz swoje własne ogłoszenie.

HOROSKOP RYBY – PRACA I FINANSE

W sprawach zawodowych możesz liczyć na sprzyjające okoliczności. Teraz zła passa zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nie przypadek, a wsparcie zesłane od losu. Sukces masz zagwarantowany. Uważaj tylko, aby nadchodzące wydarzenia nie przewróciły ci w głowie. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz może się okazać, że postanowisz zainwestować we własną firmę. W sprawach finansowych wspomoże  cię rodzina lub otrzymasz spadek, co pozwoli zacząć budować karierę zawodową na nowo.

HOROSKOP RYBY – ZDROWIE

W zdrowiu zadbaj o odporność, dużo przebywaj na świeżym powietrzu i relaksuj się. Możliwe nie trwające długo stany zapalne.

ryby

 

 

Skontaktuj się ze mną, by uzyskać odpowiedzi z kart Tarota

Odwiedź mój Fanpage w serwisie Facebook

Twoja ocena

5 / 5. 3