RAK 23-29 maj 2022 rok

Rak

Przed tobą ekscytujący czas w związku. Będziecie szukać łączących was pasji i wspólnie będziecie odkrywać nowe lądy. Razem spędzony czas pozwoli poznać się na nowo i na nowo rozbudzi dawne uczucia. Niezwykle gorąco zrobi się też w sypialni. Jeżeli jesteś singlem, to teraz do twojego życia może zawitać ktoś młodszy od ciebie, pełen pasji i ambicji. Nie będzie to od razu wielka namiętność, ale dobrą zabawę masz zagwarantowaną, a czas pokaże co dalej.

W pracy będziesz skoncentrowany na wyznaczonym przez siebie celu. Teraz nic i nikt nie jest w stanie cię zatrzymać. Działaj szybko, wykorzystując nowatorskie pomysły i zdolność kreacji osiągniesz największy sukces. Jeżeli poszukujesz pracy, to nie jest to jeszcze czas na jej znalezienie. Teraz wyjątkowo będziesz odczuwać niedobory finansowe. Nie poddawaj się jednak, bo los z czasem się odmieni. W przypadku braku środków do życia skorzystaj z pomocy socjalnej.

W zdrowiu nie lekceważ nawet drobnych dolegliwości, gdyż bardzo szybko objawy mogą się nasilić. Możliwe zabiegi chirurgiczne.

Twoja ocena

5 / 5. 3