WODNIK 02-08.05.2022 r.

Wodnik

W twoim związku mogą się teraz pojawić drobne tarcia. Wyjaśnij wszelkie wątpliwości od razu i nie czekaj aż problemy zaczną się nawarstwiać. Ważne jest teraz, abyście byli wobec siebie szczerzy, gdyż tylko prawda pozwoli na zbudowanie szczęśliwej relacji. Jeśli jesteś singlem, to teraz na twojej drodze pojawi się ktoś, kto jest odpowiedzialny i dojrzały. Wzajemna miłość i szacunek oraz wnioski wyciągnięte z poprzednich związków pozwolą na zbudowanie partnerskiej relacji.

W sprawach zawodowych możesz liczyć na sprzyjające okoliczności. Teraz zła passa zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nie przypadek, a wsparcie zesłane od losu. Sukces masz zagwarantowany. Uważaj tylko, aby nadchodzące wydarzenia nie przewróciły ci w głowie. Jeśli poszukujesz pracy, to intuicja wskaże ci jaką ścieżkę należy obrać, aby osiągnąć sukces. Pomocni okażą się ludzie, których masz w swoim otoczeniu.

Możesz być teraz nadwrażliwy emocjonalnie. Ubieraj się stosownie do pogody, bo grożą ci na szczęście drobne przeziębienia.

Twoja ocena

5 / 5. 4