KOZIOROŻEC 11-24.04.2022 r.

Koziorożec

W związku poczujesz, że cokolwiek by się nie wydarzyło możesz liczyć na partnera, a jego troska i opiekuńczość pomogą znieść wszelkie niepowodzenia. Oboje zbudowaliście trwałą i stabilną relację, która daje poczucie bezpieczeństwa. Zwróć tylko uwagę, czy aby nie za bardzo poświęcasz się pracy i zamartwianiem się o dobrobyt materialny. Jeżeli jesteś singlem, to teraz może pojawić się poczucie pustki i odtrącenia. Może jeszcze nie przebolałeś ostatniej nieudanej relacji. Nie pogrążaj się w tych złych emocjach i jak najszybciej zakończ ten okres żałoby.

W pracy wykorzystaj nadchodzące okazje i wiadomości. Wprawdzie tempo może wydawać się zabójcze, ale twoje zaangażowanie przyniesie niezwykłe efekty. Teraz masz szansę na awans i poprawę swoich finansów. Jeżeli poszukujesz pracy, to czeka cię chwilowy zastój. Nie zrażaj się do działań tylko wykaż się cierpliwością. Intuicja podpowie ci, która oferta przyniesie ci spełnienie.

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jeżeli planujesz zostać rodzicem, to teraz jest odpowiedni moment na podjęcie starań.

Twoja ocena

5 / 5. 3