STRZELEC 04-10.04.2022 r.

Strzelec

Zwróć teraz uwagę, czy w twój związek nie ingeruje ktoś trzeci. Może to być wpływ np. teściowej, która wtrąca swoje trzy grosze. Na szczęście nie będzie to miało dla was wielkiego znaczenia a jedynie pozostawi niesmak. W tym tygodniu skupicie się na sobie, dzieląc wspólne radości docenicie swoje towarzystwo. Nie odmawiajcie spotkań towarzyskich, bo czeka was dobra zabawa. Jeżeli jesteś singlem, to nadszedł właściwy czas, aby myślami powrócić do przeszłych relacji i znaleźć czynniki ich zakończenia. Analiza pozwoli ci w przyszłości stworzyć stały i szczęśliwy związek oparty na zupełnie innych zasadach niż dotychczas.

W pracy będziesz mógł liczyć na wsparcie współpracowników. Jednocześnie pojawić się może tęsknota za tym co przeminęło. Może będziesz chciał powrócić do firmy, w której już kiedyś pracowałeś lub zaczniesz realizować plany, które zrodziły się w twojej głowie dawno temu. W poszukiwaniach pracy możesz odczuć chwilowy zastój. Odpocznij, dopracuj strategię postępowania i ze świeżym planem wróć do zamieszczanych ofert.

Jeżeli w zdrowiu dokuczają ci pewne dolegliwości i nie możesz znaleźć ich przyczyny, to nie ufaj tylko jednemu specjaliście, ale poproś innego lekarza o dodatkową konsultację.

Twoja ocena

5 / 5. 2