STRZELEC 28.03-03.04.2022 r.

Strzelec

W twoim związku pomimo marazmu będziesz czuć się stabilnie i bezpiecznie. Teraz nie jest czas na fajerwerki, a raczej na zyskanie nowego spojrzenia na otaczające cię relacje. Nie oczekuj od partnera, że będzie gotowy na poważne rozmowy, gdyż potrzebuje on czasu na uporządkowanie myśli. Jeżeli jesteś singlem, to teraz w twoje życie, zupełnie niespodziewanie i z wielkim impetem, może wpaść ktoś, kto przyciągnie uwagę swoją innością lub skrajnymi poglądami. Daj sobie czas i nie planuj już ślubu i gromadki dzieci, bo ta osoba, jak szybko się pojawiła, tak szybko może zniknąć.

W sprawach zawodowych postaraj się stać mocno na ziemi, bo twoje bujanie w obłokach nie pozwoli ci podjąć racjonalnych decyzji. Skup się na tym co tu i teraz i postaraj się jasno określić swoje priorytety. Wszelkie inwestycje odłóż na później. Jeżeli poszukujesz pracy, to już niedługo twoje wysiłki zostaną nagrodzone. Odnajdziesz wymarzone dla siebie miejsce, które przyniesie ci zadowolenie i sukces.

W zdrowiu nie ma większych zagrożeń. Jeżeli planujesz zostać rodzicem, to teraz jest odpowiedni moment na podjęcie starań.

Twoja ocena

5 / 5. 3