WODNIK 14-27 marzec 2022 rok

Wodnik

W twoim związku może teraz dojść do małych starć i potyczek. Te spory nie zachwieją wprawdzie waszą relacją, ale trzeba będzie poświęcić trochę czasu na szczere rozmowy. Na szczęście przy dobrej woli obu stron szybko dojdziecie do porozumienia. Jeżeli jesteś samotny, to teraz przyjdzie czas zakończenia dla ciebie trudnego etapu. Na twojej drodze pojawi się osoba, która jest spełnieniem twoich pragnień i ma wobec ciebie poważne zamiary.

W pracy będziesz mógł liczyć na wsparcie współpracowników. Jednocześnie pojawić się może tęsknota za tym co przeminęło. Może będziesz chciał powrócić do firmy, w której już kiedyś pracowałeś lub zaczniesz realizować plany, które zrodziły się w twojej głowie dawno temu. Jeżeli poszukujesz pracy, to zwracaj uwagę na stanowiska, które kiedyś były ci bliskie i jesteś z daną dziedziną związany. Możesz liczyć na pomoc mężczyzny, który swoją sytuację zawodową ma już stabilną, a jego pozycja jest wysoka.

W zdrowiu możesz spodziewać się powolnego powrotu do zdrowia w wyniku podjęcia właściwego leczenia. Uważaj na kończyny górne.

Twoja ocena

5 / 5. 3