PANNA 07-13 marzec 2022 rok

Panna

W twoim związku wzrośnie wzajemne zaufanie. Po raz kolejny dostrzeżesz, że masz obok siebie osobą, która została ci przeznaczona i zesłana. Jeżeli do tej pory tak nie było, to teraz jest szansa na zdecydowaną poprawę. Z powodzeniem przejdziecie najtrudniejsze testy. Jesteś singlem ? Na twojej drodze może pojawić się ktoś, kto będzie na każdym kroku pokazywał ci swoje zaangażowanie i uczucia. Pojawi się szansa na stworzenie stałej relacji.

W pracy nie masz się czego obawiać, bo co by się nie działo, twoja pozycja jest mocna i stabilna. Wprawdzie może się okazać, że musisz podjąć walkę, ale od samego początku twoja wygrana będzie przesądzona, więc zawalcz o to, co ci się należy. Jeżeli poszukujesz pracy, to teraz sprawy nabiorą szybkiego tempa, więc uważaj, aby nie przegapić nadarzających się okazji. Działaj zdecydowanie a już niedługo przyjdą do ciebie pozytywne wiadomości.

W zdrowiu okres płodności. Jeżeli od dawna czekasz na ciążę lub narodziny dziecka, to teraz twoje marzenia mogą się zrealizować.

Twoja ocena

5 / 5. 2