PANNA 28.02-06.03.2022 rok

Panna

Uważaj, aby w relacji nie stać się niewolnikiem własnych uczuć. Jeśli coś zaprząta twoją głowę, to nie zamykaj się w sobie tylko porozmawiaj z partnerem. Uczucie uwięzienia w obecnej relacji może być tylko projekcją twojego umysłu. Jeżeli jesteś singlem, to teraz zmienisz swoje podejście do nowych relacji. Dojrzałość pozwoli ci wejść w związek z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Postanowisz więcej nie popełniać tych samych błędów.

W pracy możesz liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Jeżeli czekasz na propozycję nowego stanowiska lub awans, to teraz twoje pragnienia mogą się ziścić. Ciesz się chwilą i wykorzystuj przychodzące okazje. Jeśli poszukujesz pracy, to najpierw zaglądnij w siebie i dowiedz się, jaką drogą zawodową chcesz podążać. Uświadomienie sobie, swoich własnych potrzeb pozwoli ci dokonać właściwych wyborów. Teraz nadszedł czas samodzielnie dokonanych decyzji.

W zdrowiu zwróć uwagę na swoją dietę, gdyż możliwe są zatrucia pokarmowe. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów skorzystaj z porady specjalisty.

Twoja ocena

5 / 5. 2