STRZELEC 28.02-06.03.2022 rok

Strzelec

W relacji masz przed sobą szansę na porozumienie z partnerem. Nie zamykajcie się na swoją drugą połówkę, tylko siądźcie jak do stołu negocjacyjnego i wyjaśnijcie sobie wszystkie wątpliwości i pretensje. Nie unikaj też trudnych decyzji, bo problem będzie tylko narastać i coraz trudniej będzie ci znaleźć rozwiązanie. Jeżeli czujesz się samotny, to teraz w twoim otoczeniu pojawi się wiele osób. Wykorzystaj pojawiające się okazje, wśród tłumu odnajdziesz kogoś, kto przyprawi cię o mocniejsze bicie serca. Twój urok zadziała też na drugą stronę.

Przed tobą nie najlepszy okres zawodowy i finansowy. Wyjątkowo dotkliwie odczujesz brak pieniędzy i perspektyw. W naprawdę trudnej sytuacji zwróć się o pomoc do odpowiednich instytucji i pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie. Jeśli poszukujesz pracy, to intuicja wskaże ci jaką ścieżkę należy obrać, aby osiągnąć sukces. Pomocni okażą się ludzie, których masz w swoim otoczeniu.

W zdrowiu kontroluj ciśnienie krwi. Możliwy szybki rozwój choroby lub jeżeli chorujesz, to szybki powrót do dobrego samopoczucia.

Twoja ocena

5 / 5. 2