WODNIK 28.02-06.03.2022 rok

Wodnik

W związku nadejdzie moment podjęcia decyzji i chociaż nie będzie to łatwe, trzeba zastanowić się w którą stronę ma podążać twoja relacja. Połączenie serca i rozumu pozwoli ci podjąć właściwe kroki. Jeżeli postanowicie być razem na dobre i na złe i będzie to decyzja świadoma, przed wami okres pełen miłości i namiętności. Jesteś singlem, masz teraz okazję poznać osobę, z którą od pierwszego spojrzenia będziesz marzyć o założeniu rodziny. Przed tobą niezwykłe i trwałe uczucie.

W pracy będziesz teraz bujał w obłokach. To nie jest dobry moment na podejmowanie wiążących decyzji, gdyż mogą one być zakłócone przez nierealne myślenie. Zejdź na ziemię i zacznij myśleć racjonalnie. Jeżeli poszukujesz pracy, to wykorzystaj nowe pomysły, które teraz pojawią się w twojej głowie, co zwiększy liczbę zaproszeń na rozmowy od potencjalnych pracodawców. Bądź podczas nich autentyczny i szczery a znajdziesz to, czego szukasz.

W zdrowiu zadbaj o swój stan psychiczny. Jeżeli czujesz, że stan apatii się pogłębia, zwróć się po poradę do specjalisty. Pozbądź się starych nawyków.

Twoja ocena

5 / 5. 2