RYBY 21-27 luty 2022 rok

Ryby

Przed tobą decyzje dotyczące związku. Możecie wspólnie zdecydować się na wspólne zamieszkanie lub zalegalizowanie waszej relacji. Jeżeli jesteś w długoletnim związku, to teraz możesz zauważyć, że ostatnio oddaliliście się od siebie. Zaproponuj wspólne spędzanie czasu na rzeczach, które lubicie oboje, a wasz związek zyska na jakości. Jeżeli jesteś singlem, to teraz problemy dnia codziennego będą rzutowały na życie uczuciowe. Postaraj się, tak zorganizować przestrzeń wokół siebie, aby znalazło się w niej miejsce na sprawy uczuciowe.

W sprawach zawodowych przyjdzie pora chwilowego zastoju. Być może ostatni czas był intensywny i musisz trochę odpocząć i zregenerować siły. Chwilowe wycofanie się, pozwoli na nowo zebrać myśli i z nowym zapasem sił ruszyć do kolejnych zadań. Jeżeli jesteś chory, pozwól sobie na całkowite wyzdrowienie w domowym zaciszu. W znalezieniu nowego zatrudnienia zwróć się o pomoc do innych. W twoim otoczeniu jest osoba, która z chęcią wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

W zdrowiu zachowaj szczególną ostrożność, stosuj się do wskazówek lekarza, bo inaczej grozi ci pogorszenie stanu chorobowego. Możliwe unieruchomienia w wyniku kontuzji.

Twoja ocena

5 / 5. 1