BARAN 24-30.01.2022 rok

Baran w związku będzie teraz odczuwać więź z partnerem wręcz na poziomie duchowym. Będziecie sobie wzajemnie okazywać miłość i szacunek. Wiedza i mądrość wyciągnięta z poprzednich relacji, teraz zaowocuje pełnym porozumieniem. Przed samotnym baranem nowe znajomości, a wśród nich znajdziecie właściwą osobę. Jedyny problem to wręcz nadmiar, co niesie za sobą potrzebę dokonania wyboru, który pozwoli rozpocząć nowy etap w waszym życiu miłosnym.

W pracy bądź szczery i kieruj się uczciwością. Świetnie będziecie sobie teraz radzić w finansach, zwiększając i pomnażając posiadane zasoby. Pracodawca i inne wpływowe osoby będą ciebie i twoja karierę popychały do przodu. Zyskasz uznanie i szacunek. Jeżeli baranie poszukujesz pracy, to teraz trafi ci się niezła gratka. Po trudnym okresie znajdziesz wymarzone zatrudnienie, przynoszące całkiem spore zyski finansowe. Twój komfort życia wzrośnie, ale uważaj, aby nie zapędzić się w energię “po trupach do celu”.

W zdrowiu zwróćcie uwagę na to co zjadacie, bo możliwe są zatrucia pokarmowe. Z powodu choroby możecie też odczuwać gorszą kondycję waszych płuc.

Twoja ocena

5 / 5. 2