RAK MAJ 2021

Miłość : W związkach u raków wyjdzie na jaw, że partner może coś przed wami ukrywać. Nie jest to nic, co miałoby bezpośredni wpływ na waszą relację, a raczej zatajenie propozycji, którą najpierw musi rozważyć sam. Nie bądźcie raki dociekliwe i zaborcze, bo w swoim czasie wszystkiego się dowiecie. Część z was będzie chciała utrzymać w tajemnicy przed otoczeniem, że spodziewa się dziecka. Dla samotnych pokazuje się trudny wybór spośród dwóch osób. Rozważnie wybierzcie ścieżkę, którą macie zamiar podążać.

Praca : W sprawach zawodowych działajcie szybko i zdecydowanie a osiągnięcie sukces. Nie dajcie się zwieść czyimś złym podpowiedziom a wszelkie decyzje podejmujcie same. Jeżeli czekacie na wiadomości dotyczące pieniędzy lub dodatkowej pracy, to w połowie miesiąca przyjdą do was dobre wiadomości. Raki, które poszukują pracy jak najbardziej w tym miesiącu mają szansę na jej znalezienie. Wystarczy tylko systematyczne działanie.

Zdrowie : Wprowadzone leczenie okaże się tym właściwym, więc macie szansę na powrót do zdrowia. Jeżeli macie chorobę lokomocyjną, przed podróżą zaaplikujcie sobie odpowiednie środki.

Twoja ocena

5 / 5. 3