WODNIK MAJ 2021

Miłość : Osoba, która miała być spełnieniem twoich marzeń okazała się człowiekiem niedojrzałym. Długo walczyłeś a pozytywnych efektów jak nie było tak nie ma. Do głowy przyjdzie ci pozornie bardzo dobry plan, jednak w wyniku oszustwa wszystko runie z hukiem. W pozostałych związkach tworzenie nowych planów finansowych. Jeżeli któreś z was straciło pracę i ucierpiał na tym domowy budżet, to karty pokazują, aby na razie poszukać zajęcia dodatkowego. Trochę zmartwień mogą wam też przysporzyć dzieci, których pomysły będą nieograniczone. Dla samotnych wodników w tym miesiącu pokazuje się skupienie na pracy i budowaniu stabilności finansowej.

Praca : Jeżeli otrzymaliście niedawno nowe zadania, to skupcie się tylko na ich realizacji. Dobry okres na wchodzenie w spółki lub wspólne przedsięwzięcia. Coś, co od dawna chodziło wam po głowie a sprawy się przeciągały, teraz ruszy do przodu. Nawet was zaskoczy efekt waszych działań. Jedno jest pewne, będzie co świętować. Jeżeli poszukujesz pracy skup się na wysyłaniu aplikacji na stanowiska, na których masz już doświadczenie a konkretna propozycja niebawem się pojawi.

Zdrowie : Możliwe choroby wieku dziecięcego i nadmierna emocjonalność. Ubierajcie się stosownie do pogody, bo grożą wam drobne przeziębienia.

Twoja ocena

5 / 5. 3