RYBY MAJ 2021

Miłość – Ryby diametralnie zmienią podejście do spraw relacji. Teraz w swoich wyborach będziecie kierować się nie jak zwykle sercem a kalkulacją i chłodnym spojrzeniem, co ostatecznie zmieni passę w miłości. Związki skoncentrują się na pogłębianiu relacji lub naprawie relacji, która pozostawiała wiele do życzenia. Część z was podejmie decyzję o rozstaniu lub poszuka odskoczni poza domem. Samotne ryby przestaną zadręczać się wspomnieniami i postawią na dobrą zabawę, która na pewno przyniesie im szereg nowych znajomości.

Praca – Drogie ryby nadszedł koniec leniuchowania. Powolne dotychczas tempo życia, w wyniku otrzymanych wiadomości zmusi was do szybkiego i zdecydowanego działania. Jeżeli pracujecie, to otrzymacie propozycję nowych zadań lub nowego stanowiska. Osoby poszukujące pracy po długim okresie oczekiwania otrzymają upragnione zatrudnienie. Część z was może się zdecydować na założenie spółki lub własnej firmy.  Dla wszystkich z was los szykuje niespodzianki i prowadzi w stronę spełnienia finansowego i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Zdrowie – Zwróćcie uwagę na spożywane posiłki, bo możliwe są kłopoty z układem pokarmowym. Jeżeli zdarzają wam się zasłabnięcia skorzystajcie z porady specjalisty.

Twoja ocena

5 / 5. 5