LEW KWIECIEŃ 2021

Miłość : Może cię w tym miesiącu zaskoczyć powrót kogoś z przeszłości. Rozważ ofertę tej osoby, bo ciężko pracowała, aby się zmienić. Kierując się tym, co było kiedyś chcesz obronić swoje serce i to zrozumiałe, ale nie przekreślaj szansy na miłość. Jeżeli jesteś od dawna samotnym lwem, to przyszła pora na zmianę twojego podejścia do związków. Teraz będziesz wiedział kto może zasłużyć na twoje zaufanie a kto powinien zniknąć z twojego życia. Związki zajęte będą planowaniem rodzinnych wydatków, remontem lub po prostu sprawami zawodowymi. Niektóre z lwów mogą być zdziwione nagłą zaborczością partnera.

Praca : Będziesz lwie walczył o swoje i nie pozwolisz, aby ktokolwiek podważał twoje umiejętności lub wiedzę. Jeżeli w środowisku zawodowym nie czujesz się dobrze, postanowisz zmienić pracę. Nie myśl, że to koniec świata, bo w nowym miejscu twoja kariera nabierze tempa. Najważniejsze, abyś w kwietniu kierował się uczciwością i postępował zgodnie z własnym sumieniem. Osoby poszukujące pracy, mogą uzyskać pomoc osób ze swoje otoczenia. Działajcie zdecydowanie i systematycznie a znajdzie się dla was nowe stanowisko.

Zdrowie : Zastanówcie się, czy wasze nałogi nie pogarszają stanu waszego zdrowia. Jeżeli gnębią was nieprzyjemne myśli skorzystajcie z terapii.

Twoja ocena

5 / 5. 3